درباره ما

ما که هستیم …

درباره کمپانی صنعتی ما

کلیه محصولات شرکت دانش بنیان دلشاد ماشین دارای گواهینامه ثبت اختراع بوده و انحصاری میباشد لذا هر گونه کپی برداری در حال پیگیری بوده و پیگرد قانونی دارد و شرعا حرام است.

شرکت دانش بنیان دلشاد ماشین مفتخر است با تولیدات اختراعی خود برای حل مشکلات عدیده ای که در جامعه وجود دارد برای حل انها طرح ها و پروژه های فراوانی به اجرا دراورده ودر کلیه زمینه ها ازجمله پزشکی. مکانیکی. وعمران و الکترونیکی و غیره فعالیت می نماید.

  • لوازم یدکیلاستیکی،پلاستیکی،آهن دار
  • تجهیزات گارگاهیدستگاه شستشو
  • ماشین آلاتانتقال تجهیزات
  • مواد شیمیاییمواد رادیاتور شور

خدمات ما …

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

 

شرکت دانش بنیان دلشاد ماشین علم ، فناوری و کارآفرینی را سرلوحه خود قرار داده و پیشرفت و توسعه پایدار را در این مهم جستجو می کند تا کنون در این راستا توانسته است ۶۳ اختراع دارای توجیح اقتصادی بالا را به ثبت برساند که تا کنون ۱۷ مورد از این اختراعات را به تولید انبوه رسانده و تجاری سازی نماید

 

مهندسین کارشناس

آموزش و تربیت کارشناسان زبده مخصوص فناوری برای راه اندازی تحت لیسانس کاربرد دارند

ایده های صنعتی

ایده‌های صنعتی باعث آفرینش فن می‌شود که کمپانی را قادر می‌سازد ۴ محصول داشته باشد :۱.فن انحصاری دارای لیسانس ۲. مهندسین کارشناس

۳. تجهیزات مدرن ویژه   ۴. فراورده تولید شده

پشتیبانی پروژه

وقتی کمپانی ما بر پایه دانش بنیان باشد پس مالک فناوری هستیم پس میتوانیم فناوریهای جدید نیز ایجاد کنیم

تجهیزات مدرن

فناوری نیاز به تجهیزات مدرن ویژه دارد که کمپانی در تمام مراحل تولید و تحت لیسانس معنی پیدا می‌کند
کارایی و عمر دستگاههای رادیاتور شوی

ماموریت و فلسفه وجودی شرکت دانش بنیان دلشاد ماشین تولید دستگاه های بسیار باکیفیت بالا با کارایی و خدمات نوین میباشد که با نواوری و تسلط داشتن به کار ممکن میگردد که با توفیق خداوند متعال توانسته ایم به این امر برسیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

محصولات شرکت دانش بنیان دلشاد ماشین چندین مدل دستگاه رادیاتورشوی و حدود ۱۶۰قلم لوازم یدکی دارای طراحی و بخش های نواورانه میباشد لذا اکثر قطعات توسط مهندسین شرکت طراحی و با کیفیت بالاساخته میشود

سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی

تجربه چندین ساله شرکت در تولید دستگاهها و قطعات گوناگون موجب شده است در زمینه های ذوب فلزات و استفاده از الیاژهای فلزات موجود در بازار همچنین دیگر قطعات مورد نیاز خود به اطلاعات و اگاهیهای بالایی در ارتقائ کیفت محصولاتمان برسیم.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

یکی از عناصر اختراعی در دستگاه رادیاتور شور بخش لوله کشی و اتصالات دستگاه میباشد که بر حسب محاسبات بار و اینچ و میلیمتر و میکرون دقیق و استاندارد محاسبه و بکار گرفته میشود.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

۱.مهندس ۲.جوشکار ۳.تراشکار ۴.ریخته گری ۵. بازار یاب ۶.سرمایه گذاری

خانهسوالات تماسارتباط با ما